KONST / Litografier / Färglitografi 10605593
nr 1060 5593
Färglitografi
Marino Marini, signerad i stenen, 42x35
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 19:36:48
350 kr